Субота, 22.01.2022, 00:52
Вітаю Вас Гість | RSS

Інформація про сайт

Шановні Друзі!

Наш сайт - спроба заповнити прогалину в уа-неті щодо фотографій поховань українських вояків з усіх таборів і всіх часів.

Це також наш метод віддати їм належну пошану.

Статті зібрано в розділі Меню сайту "Каталог світлин".

Для зручності перегляду матеріали розбиті на розділи:"1914-1936","1936-1945","Після 1945". Критерій сортування - час участі в бойових діях, а НЕ дата народження чи смерті. Кожен розділ розбитий на категорії за збройними силами,формуваннями.організаціями.

Посилання на розділи виведені прямо на Головній сторінці, безпосередньо під назвою сайту.

Звертаємо Вашу увагу,що одна і та ж особа може значитися одночасно в кількох категоріях(напр.,Дяченко Петро - в "Армії УНР і УД" і також в "Дивізія СС "Галичина",УНА,ЗС Німеччини").

Назва статті - це прізвище та ім"я особи або місце(село,місто)колективного поховання.Основа кожної статті- фото могили особи або групи осіб. Коли це можливо,додано прижиттєве фото і коротка довідкова\біографічна інформація.

Пункт Меню сайту "Алфавітний список" приводить Вас на сторінку, де виведені ЗАГОЛОВКИ всіх статей сайту в алфавітному порядку. (Движок чомусь виводить назви на "є" та "і" на початку списку.Думаю, враховуючи це, можна розібратися :) )

Користуйтеся пошуком, вводячи прізвище, назву кладовища або місце поховання(місто, країну).

Перейшовши за пунктом Меню сайту "Останні надходження", Ви можете ознайомитися з найновішими статтями сайту.

Це відкритий некомерційний проект. До наповнення може долучитися кожен.

Для того, щоб викласти фото,потрібно лише зареєструватися.


Форма входу
Пошук
Статистика